• Začátek školního roku 2020/21

• Prázdniny utekly jako voda a my se těšíme, že se zas společně potkáme.

Školní rok začíná v úterý 1.9.2020.

Sejdeme se tedy všichni v 8,00 hod na školním dvoře, společně se přivítáme a pak odejdeme do tříd.

V případě zájmu mohou rodiče prvňáčků výjimečně spolu s nimi do třídy.

Předpokládané ukončení pro všechny děti v cca 9,00 hod. V tento den budou mít všichni žáci odhlášený oběd (individuální domluva ve školní jídelně možná). Školní družina bude v tento den v provozu ráno od 7,00 hod, odpoledne do 14,30 hod.

Prosíme, aby děti, které nepřijdou s rodiči, měly lísteček, jak mají odcházet domů.

V další dny bude provoz ŠD v obvyklém režimu - ráno od 6,30 hod, odpoledne do 16,00 hod.

Těšíme se na Vás a Vaše děti!