• VEŘEJNÝ WORKSHOP

• Zveme všechny zájemce  na veřejný workshop/přednášku s akrobatickým pilotem a členem týmu The Flying Bulls Janem Rudzinským.

Téma přednášky: "Dělej co miluješ a miluj to co děláš", První krok, motivace, komfortní zóna apod...

Akce se koná ve čtvrtek 19.3. od 16 hodin v budově Základní školy Rychnovek - Zvole.

Přednáška bude zdarma a bude přístupná veřejnosti. Můžete pozvat příbuzné, známé.

Účast dětí přednášející podmiňuje účastí rodiče.

Prosíme o potvrzení vaší účasti na e-mail školy (zs.rychnovek@centrum.cz)

Děkujeme a těšíme se na společně strávené odpoledne.

• Masopustní veselice 2020

• Letošní masopust se podle reakcí dětí opět vydařil. Protože jsme coby maškary zapojené do veselice jeho průběh nemohly dokumentovat, nafotily jsme alespoň generální zkoušku a smažení koblížků. Fotografie jsou opět na rajčeti.

• Učíme se venku

• Nemohli jsme odolat a alespoň na chvilku jsme se vyrazili učit ven, než nám ta troška sněhu roztála.

• Turnaj v piškvorkách

• Tento týden probíhá na naší škole piškvorkový turnaj. Nejzdatnější hráči nás budou reprezentovat v březnu na meziškolním turnaji v Josefově. Další fotografie na rajčeti.

• Seminář první pomoci

• V lednu se na naší škole konal kurz první pomoci. Děti si mohly na třech stanovištích vyzkoušet ošetření různých úrazů. Moc se těšíme na další spolupráci. Fotografie můžete shlédnout na rajčeti.