• OSLAVA DNE DĚTÍ

• V pátek 31.5. pojedeme do vojenského areálu v Pardubicích na Oslavu dne dětí. Sraz dětí v 7:00 hodin před školou. Návrat  mezi 13 až 14 hod. S sebou do batůžku pláštěnku, pití a větší svačinu. Kapesné děti nepotřebují. Díky sponzoringu místních hokejistů bude výlet zdarma. Moc děkujeme!

• Závěrečný den

• Tak jsme dopsali deníky, zahráli si poslední hry, pobalili, posvačili a za chvíli vyrážíme do Pece. Příjezd do Jaroměře podle plánu. Těšíme se na Vás.

• 3.den

• Od rána prší, ale nám to nevadí. Vyrobili jsme si ohnivé mužíčky, zopakovali ohňové desatero a vyřádili se v bazénu. Odpoledne půjdeme do tělocvičny a vyzkoušet holiny a pláštěnky. Večer nás čeká talentová show a diskotéka. Možná bude i noční hra, ale to záleží, jestli se počasí umoudří.

• 2. den

• Tak máme zdárně první noc za sebou. Svítí nám sluníčko. Ráno jsme si vytvořili trička na památku a zbytek dopoledne jsme hráli hry před chatou. Odpoledne vyrážíme na rozhlednu na Hnědém vrchu. Večer nás čeká "noční" hra.

• Škola v přírodě

• V pořádku jsme dorazili na Kolínskou boudu. Všichni jsme si s větším či menším úspěchem povlékli, máme za sebou výborný oběd, polední klid a teď hrajeme hry s instruktorem Danem. Fotky budou průběžně dávány na Rajče.

• Helicopter show

• V pátek jsme navštívili letiště v Hradci Králové, kde probíhal program všech složek IZS. Děti zhlédly vystříhávání raněných z aut, kynologickou ukázku, záchranu z lanovky pomocí helikoptéry, hašení ze vzduchu a v neposlední řadě působivou akrobacii stíhacího letounu JAS-39 Gripen. Také si mohly "zasoutěžit" se Záchranným kruhem o drobné ceny. Počasí nám přálo, den jsme si opravdu užili. Další fotografie jsou opět na Rajčeti.

• FOTO

• Ve středu 15.5. se budeme společně celá škola fotit. Cena společné fotografie je 40,- Kč.

Děti se mohou fotit i v menších skupinkách (kamarádi, sourozenci ..). Předpokládaná cena za 1 kus je 25,- Kč a děti musí dohromady odebrat nejméně 3kusy. V případě zájmu o menší skupinky, napište informaci do notýsku. Děkujeme