• KONEC ŠKOLNÍHO ROKU

• Školní rok opět utekl jako voda.

Je za námi nejen "učení - mučení", ale také spousta krásných zážitků, které si jistě všichni uchováme v paměti. Na nějakou dobu se odmlčíme a koncem srpna se mohou nedočkavci těšit na nové informace k novému školnímu roku.

PŘEJEME VŠEM POHODOVÉ PRÁZDNINY A V PONDĚLÍ 2. ZÁŘÍ SE TĚŠÍME NA VIDĚNOU.

Kolektiv pracovníků ZŠ Rychnovek - Zvole

• Konec vyučování v posledních dnech

• V pátek 21.6.19, v pondělí 24.6.19, ve středu 26.6.19 a ve čtvrtek 27.6.19 budou všechny ročníky končit v 11:30.

V úterý 25.6.19 bude vyučování končit dle návratu z bazénu a v pátek 28.6.19 hned po předání vysvědčení.

• Olympiáda malotřídních škol Dolany

• Včerejší slunečné dopoledne jsme si užili v Dolanech na olympiádě malotřídních škol spolu se školami Dolany, Velichovky, Jasenná. Výlet na kolech zvládli všichni na jedničku. I v zápolení byly děti skvělé. Nejenže se sami snažily, ale i ohromně fandily kamarádům. Míša Macek vybojoval zlatou medaily v hodu kriketovým míčkem. Fotografie si můžete prohlédnout na rajčeti.

• VZPOURA ÚRAZŮM

• Projekt prevence úrazům s VZP

Dnes nás ve škole navštívili Zbyněk a Jarmila, ambasadoři VZP. Povídali si s námi o tom, jak se to stalo, že jsou dnes na vozíku a jak jim to změnilo život. Společně jsme pak přemýšleli nad tím, jak se dá úrazům předcházet/zabránit a jestli je to vždy možné.

• ZAHRADNÍ SLAVNOST

• Zveme všechny zájemce na malou zahradní slavnost, která se koná ve čtvrtek 13.6. od 16,00 hod, doufejme, že ve venkovním prostoru u školy (jak počasí dovolí). Po krátkém vystoupení dětí proběhne workshop pod odborným vedením ing. Petry Formánkové, při kterém se budeme společně zamýšlet, jak by měla vypadat školní zahrada, aby byla pro děti co nejvíce využitelná. Těšíme se na všechny návštěvníky.

• Konzultační odpoledne 6.6.2019

• Ve čtvrtek 6.6.2019 proběhne na naší škole konzultační odpoledne. Zapisovat se můžete na nástěnce u šatny. Doporučujeme přizvat ke společnému rozhovoru děti.