• Amerika s Neilem

• V pondělí nás po roce navštívil Neil a my jsme si to opět moc užili a snad jsme si i něco zapamatovali 😉. Těšíme se na příští rok.

• Projektový den v přírodě

• Ve čtvrtek po prázdninách tj. 31. 10. odpadá výuka plavání. V tento den nebude probíhat klasické vyučování, čeká nás projektový den v přírodě. Prosíme, aby děti byly vhodně oblečené a obuté pro celé dopoledne venku v okolí Zvole. S sebou pouze batůžek se svačinou a pitím. První ročník skončí v 11:40 hod, ostatní ve 12:30 hod.

• Fotografie z plavání

• Na nástěnce u šatny jsou k nahlédnutí společné fotografie dětí z plaveckého výcviku. Děti se fotily ve skupině tak, jak mají společnou třídní učitelku. Za týden tj. 24. 10. 2019 budeme fotografie u plavecké školy objednávat, nejpozději do středy je potřeba do notýsku vyplnit informaci, zda máte o fotografie zájem. Cena jedné fotky o rozměru 10x15 cm bude 10,- Kč. Děkujeme.

• Exkurze u Zolmanů

• V rámci přírodovědy navštívili žáci 4. ročníku hospodářství Zolmanových. Hodinu na statku si děti užily. Pochovat si vylíhlé kachňátko byl zážitek. Moc Zolmanovým děkujeme. Další fotografie na rajčeti.

• Amerika s Angličanem

• V pondělí 21. 10. 2019 navštíví naší školu rodilý mluvčí s programem "Amerika s rodilým mluvčím". Informace v notýsku. Vybíráme 50,- Kč. Výuka dle rozvrhu.

• Bavíme se sportem

• Kroužek Bavíme se sportem bude zahájen ve středu 16. 10. v 15:15 hodin. Prosíme, aby děti měly vždy připravené venkovní i vnitřní oblečení. Rodiče se mohou přijít podívat, seznámit se s vedoucím, doladit informace.

• Sběr papíru

• V týdnu od 4. do 8. 11. 2019 proběhne sběr papíru. Svázaný papír můžete nosit celý týden ke škole.

• Kroužek náboženství

• Rádi bychom Vás informovali o možnosti přihlásit děti na kroužek náboženství, který bude probíhat od pátku 4. 10. 2019 v Josefově na faře, Duškova ulice. Tedy vždy v pátek ve 14,30  Pro 1.,2., třídu  a souběžně pro 3., 4., třídu.  Pod vedením P. Boháče a Jany a Ivo Tichých. Pro zájemce je možná doprava dětí cca 14.10 od  školy a zpět. KONTAKT  774 075 834