• Brémští muzikanti

• Dnes opět pěkné originální divadelní představení, tentokrát v podání paní Jany Vyšohlídové. Děkujeme za krásný zážitek! Foto na rajčeti.

• Exkurze v Marius Pedersen

• Dnes jsme s dětmi navštívili v rámci ekologické výchovy dánskou společnost specializující se na nakládání se všemi druhy odpadů. Dozvěděli jsme se, jak se odpad třídí a co se s ním dál děje. Fotografie na rajčeti.

• VÍTÁNÍ JARA

• Ve středu 20.3. proběhne celé dopoledne projektový den  "Vítání jara" ve všech ročnících. Průvodem vyneseme Moranu a pak budeme okolí školy připravovat na jaro. Prosíme, ať jsou děti vhodně a teple oblečeny. Stačí, když do školy přijdou s batohem se svačinou a pitím.

Děkujeme a všem přejeme veselý a slunečný vstup do jara.

FOTOGRAFIE Z PROBĚHLÉ AKCE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NA RAJČETI.

• ZÁPIS PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY

• Ve středu 3.dubna 2019 proběhne od 14 hodin v budově ZŠ Rychnovek - Zvole zápis dětí do první třídy pro školní rok 2019/20. Rodiče budou s sebou potřebovat svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Těšíme se na budoucí prvňáčky.