• Zvonky

• Dodatečně se omlouváme za komplikace s označením zvonků u hlavních dveří (parkoviště). Nyní by již mělo být vše v pořádku.

Druhý a čtvrtý ročník, prosím, zvoňte na zvonek označený Třída 1.

První a třetí ročník, prosím, zvoňte na zvonek s označením Třída 2.

Pro vyzvedávání dětí ve školní družině zvoňte u bočního vchodu (šatna).

• Fotografování

• Fotografování dětí proběhne v pondělí 14. 10. 2019 od 8 hodinProsíme, aby děti přišly v tento den vhodně oblečené. Více informací v notýsku.

Děti, které mají sourozence ve školce a projeví zájem o focení s vánoční tématikou a dekoracemi, budou uvolněni. Focení proběhne ve stejný den.

• Šachový kroužek

• DDM Klíč Josefov opět nabízí vedení placeného kroužku šachů v naší škole. A to ve středu od 14 do 15 hodin.

Kroužek bude otevřen v případě dostatečného počtu zájemců, vedoucí p. Soural jako v loňském roce. Děti mají informace nalepené v notýsku. Škola tento kroužek neorganizuje, pouze propůjčuje prostory.

• Nabídka kroužků

• Společné hrátky (deskové hry)

Děti byly rozděleny do dvou skupin podle věku vzhledem k velkému počtu přihlášených.

pondělí 13:00 - 13:45 hod pro starší ročníky, 13:45 - 14:30 hod pro 1. ročník

vyučující: P. Richterová

Hravé čtení

po dobu plavání v úterý 12:00 - 13:00 hod

po skončení plavání čtvrtek 13:00 - 14:15 hod

vyučující:  M. Nováková

Flétna

úterý 13:00 - 14:00 hod

vyučující: G. Hůlková

Šití

Děti přihlášené na kroužek si zvolily den v týdnu, ve kterém budou docházet.

Středa 14:00 – 15:00 hod nebo čtvrtek 14:30 - 15:30 hod

vyučující: K. Kunčíková

Kroužek šití začíná od října. Ostatní kroužky již běží od druhého zářijového týdne.

• Račí hemžení

• Dnes jsme se vydali znovu k jezu ve Zvoli, abychom se podívali na probíhající práce. Nejen odčerpávání vody hasiči bylo zajímavé. Čekalo tam na nás i překvapení v podobě vylovených raků různých velikostí. Dokonce jsme na vlastní kůži viděli i račí chůzi pozpátku.

• Ukázky vodních sportů

• V pondělí si pro nás Spolek vodních sportů Zvole připravil nejen ukázku jízdy na kajaku a eskymáckých obratů (v podání pana Janáse), ale i zajímavé povídání a soutěžení v prostorách Zvolské stodoly. Jak se dětem akce líbila, můžete posoudit sami z fotografií na rajčeti. Děkujeme za prima zpestření výuky nejen manželům Janásovým, ale všem, kdo se na přípravě a realizaci podíleli.

• Výuka plavání

• Minulý týden jsme úspěšně zahájili výuku plavání v Dobrušce, na fotografie z úvodní lekce se můžete podívat na rajčeti (přihlašovací údaje zústávají platné z minulého roku).