• VÁNOČNÍ BESÍDKY

• Vánoční besídky "Vánoce nanečisto" v obou třídách proběhly zdárným způsobem.

Děti si připomněly tradice nejen, které probíhají u nich v jednotlivých domácnostech, ale i některé zapomenuté zvyky a obyčeje z naší minulosti.

Vrcholem besídek bylo rozdávání dárků. Všechny děti si vyzkoušely krásný zážitek s obdarováváním. Na všech bylo vždy vidět napětí, jak obdarovaný jejich dárek přijme a samozřejmě napjatý byl i příjemce dárku. Nikdo nebyl zklamaný! Ani darovatel ani obdarovaný. Děkujeme všem rodičům, že dětem s přípravou dárků pomohli.

• KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE

Na nástěnce u šatny jsou vyvěšeny časové rozpisy na konzultační odpoledne ve čtvrtek 10. ledna.

Rodiče se mohou zapsat na čas, který jim bude vyhovovat. Čas schůzky rodiče s učitelem je pouze orientační, ne vždy se podaří dodržet přesně na minutu.

Děkujeme za pochopení.

• VÁNOCE VE ŠKOLE

• Ve čtvrtek proběhnou ve škole " Vánoce nanečisto". Děti si vylosovaly svého spolužáka, kterého obdarují drobným dárkem. Cena by neměla přesáhnout 50,- Kč. Jde o zážitek z obdarování a přijímání dárku. Menším dětem, prosíme, trochu s přípravou pomozte. Děkujeme.

V pátek před vánočními prázdninami končí žákům 3. a 4. ročníku vyučování ve 12,00 hod.

Žáci 1. a 2. ročníku končí jako obvykle v 11.40.hod.

• VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

• Vánoční prázdniny začínají v sobotu 22.12.2018 a končí ve středu 2.1. 2019.

Ve čtvrtek 3.1. 2019  se všichni společně sejdeme opět ve škole.

• Lyžařský kurz a zkrácený provoz ŠD

• V době konání lyžařského kurzu v týdnu 7. - 11. 1. 2019 bude z organizačních důvodů

zkrácený provoz ŠD do 14,00 hod, ranní družina poběží v běžném režimu.

Děkujeme za pochopení.

• Ježíškova vnoučata - výroba vánočních přáníček

• Na popud jedné naší žákyně jsme se zúčastnili akce Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Naše děti vyrobily celkem 28 malovaných vánočních přáníček pro babičky a dědečky z domovů pro seniory a podobných zařízení.

• PROJEKTOVÝ DEN

• Dnes na naší škole proběhl projektový den "Ochrana člověka za mimořádných situací". Mimo jiné nás navštívili psovodi městské policie Jaroměř.