• Masky na masopust

• Rádi bychom Vás požádali o pomoc s kostýmy na letošní masopust, který se kvapem blíží. Mělo by se ale jednat o „staročeské oblečení“, nikoliv Spidermana a princeznu Elsu.

Prosíme, připravte dětem oblečení z půdy, po babičce a dědečkovi apod. - klukům staré sako, případně klobouk, holkám zástěru, kostkovanou sukni nebo alespoň šátek přes ramena či na hlavu.

Myslete na to, že děti musí věci obléknout přes zimní bundy a kalhoty.

Masopust proběhne 18. 2. 2020 od 15:30 hod

Děkujeme!

• Změna termínu konzultačního odpoledne

• Vážení rodiče, vzhledem k velkému množství kroužků ve středu jsme nuceni upravit termín i následujícího konzultačního odpoledne. Ten je nově stanoven na 14. dubna 2020.

• Dobrodružství v hmyzí říši

• V rámci celoročního projektu jsme si dnes povídali o společenství vos, jak vypadá jejich hnízdo (mohli jsme jej prozkoumat zevnitř), z čeho si ho staví. A protože jsme zjistili, že je vlastně z "papíru", zkusili jsme si vyrobit ruční papír. Jak se nám to podařilo, si můžete prohlédnout na rajčeti.

• Proběhlý lyžařský kurz

• Tak máme lyžařský kurz zdárně za námi. Děti si jej podle reakcí užily. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další rok. Fotky můžete prohlížet na rajčeti.

Rozcvička před výkonem :)

• Konzultační odpoledne

• Vážení rodiče, dne 14.1.2020 proběhne konzultační odpoledne. Rozpis, kam se můžete zapisovat, bude vyvěšen na nástěnce u šatny.